BusIness Group

Advanced Materials

IMCD Advanced Materials olarak, iş ortaklarımızla birlikte, malzeme biliminin sınırlarını zorlamak ve endüstride yepyeni ufuklar açmak amacıyla çalışıyoruz.

Open New Frontiers

IMCD Advanced Materials olarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda ''Sırada ne var?'' diye sormaktan asla vazgeçmiyoruz. Bu tutkumuz, küreselden yerele tüm endüstrilerde geleceği şekillendirmek için ihtiyaç duyduğumuz çözümleri ortaya çıkarmamızı sağlıyor.

gdpr-title

gdpr-text

disabled-label

enabled-label

Uzman ekibimiz, ürünlerinizin pazarda fark yaratması için ihtiyaç duyduğunuz yenilikçi çözümleri sağlıyor.

IMCD Advanced Materials olarak, dünyanın önde gelen üreticileri ile uzun soluklu iş birlikleri yapıyoruz. Kompaund, plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon, kompozit, poliüretan ve kauçuk sektörleri için fonksiyonel katkı maddeleri, özel kompaundlar, yapıştırıcı çözümlerinden oluşan yüksek kaliteye sahip geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Zorlu formülasyonların üstesinden gelmenizi, kolay, etkili ve sorunsuz üretim süreçleri geliştirmenizi sağlayan rakipsiz teknik uzmanlığımız, geniş ürün yelpazemiz ve uygulama bilgimiz sayesinde sizinle birlikte yenilikçi çözümler yaratıyoruz.

IMCD Advanced Materials olarak, yeni olasılıklar arayışında bilinmeyeni kucaklıyoruz. Birlikte, yeniliği teşvik edebilir ve pazardaki en iyi çözümleri geliştirebiliriz. Şimdi bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?

Türkiye'deki Advanced Materials uzmanlığımızla tanışın
Ekstrüzyon, enjeksiyon, kalıplama, kompaund ve kompozit uygulamalarında başarılı olmanıza yardımcı olacak doğru ürünleri seçmenizde size tavsiyelerde bulunacak teknik uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var.

Otomotiv, taşımacılık, kablo, denizcilik ve diğer endüstriyel alanlarda çevreye saygı duyan yenilik çözümler sunuyoruz.
Sektörün en iyi kimyasal üreticileriyle yaptığımız ortaklıklar sayesinde çok çeşitli teknik polimerlere, kompozitlere, katkı maddelerine erişimimiz var.

Zaman kaybetmeden, çevreyi göz önünde bulundurarak yenilik yapmanıza ve kendinizi farklılaştırmanıza yardımcı olacak çözüm önerilerimizi keşfetmek için MyIMCD Müşteri Portalımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

“Sektörünüzde ayırt edici çözümlere ihtiyacınız olduğunda, ekibimiz ve kapsamlı ürün portföyümüz ile her an sizlere destek olmaya hazırız.”

Ertan Balıbaş
Bölüm Müdürü, Advanced Materials Türkiye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

… ile ilgileniyorum.