CoatIngs & ConstructIon

Faaliyet Alanları 

IMCD Coatings & Construction olarak, boya, kaplama, inşaat malzemeleri, yapıştırıcı, dolgu macunu, baskı mürekkepleri, tekstil, deri ve kağıt endüstrilerindeki tüm uygulamaları kapsıyoruz.

Faaliyet alanlarımızı keşfedin

Yenilikçi çözümler sunduğumuz pazar segmentleri:

Yapıştırıcılar & Dolgu Macunları 

Hammaddelerimiz, ister solvent bazlı, ister su bazlı, ister sıcakta eriyen yapıştırıcılar veya doğal polimer bazlı yapıştırıcılar olsun, ürettiğiniz yapıştırıcı ve dolgu macunlarında üstün performansa ulaşmanızı sağlıyor. Alt segmentlerimiz: Kağıt ve Karton, Ambalaj, Nakliye (Araç), Ayakkabı ve Deri, Tüketim Malları ve DIY, Yapı ve İnşaat, Ahşap Doğrama, Montaj İşlemleri.

Yapı Malzemeleri

Ürünlerimiz, yapılardan ulaşım ve altyapıya kadar, günlük yaşamın birçok yönünü kapsıyor ve çimento bazlı çözümlerin hem performansını hem de güvenliğini artırıyor. Alt segmentlerimiz: Bitüm Uygulamaları, Beton Teknolojileri, Kuru Karışım, Duvarcılık, Zemin Kaplamaları ve Su Yalıtımı.

Dekoratif Boyalar

Sunduğumuz özel kimyasallar, dekoratif boyalarınızın ve verniklerinizin görsel etkisini ve dayanıklılığını artırıyor. Yenilikçi geniş hammadde portföyümüz, iç ve dış mimari uygulamalarda yüksek kalite çözümler formüle edebilme fırsatı sunuyor.

Endüstriyel Kaplamalar

En zorlu koşullara dayanıklı endüstriyel kaplamalar için sınıfının en iyisi hammaddeler sunuyoruz. Alt segmentlerimiz: Otomotiv Boyaları, Bobin Kaplamaları, Genel Endüstriyel Kaplamalar, Plastik Kaplamalar, Deniz Boyaları, Koruyucu boya ve Kaplamalar, Toz Boyalar, Ahşap Kaplamalar.

Kağıt

Banknotlardan elektro teknik kağıtlara kadar, kağıt ve karton ürünler geliştirmenizee yardımcı, sınıfının en iyisi hammaddeleri sunuyoruz. Alt segmentlerimiz: Özel kağıt, Kağıt dönüştürücü ve Formülatörler.

Baskı Mürekkepleri

Fleksografik plakalar ve kılıflardan sarf malzemelerine kadar çeşitli kullanım alanlarını kapsayan mürekkep sektörüne sunduğumuz hammadde çözümleri rakipsiz. Alt segmentlerimiz: Fleksografik ve Gravür, Ofset, Üst Baskı Vernik, Serigrafi.

Tekstil & Deri

Ürün yelpazemiz, hem teknik hem de moda trendlerine yönelik beklentileri karşılayan, yüksek performanslı, dayanıklı ve uzun ömürlü çözümleri kapsıyor. Alt segmentlerimiz: Tekstil, dokuma olmayan kumaşlar ve Deri.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

... ile ilgileniyorum.