BusIness GrouP

Lubricants & Energy

Müşterilerimize, endüstriyel ve otomotiv yağları ve sıvıları için yüksek kaliteli baz yağlar ve katkı bileşenlerinin yanı sıra, petrol, gaz, yakıt ve temiz enerji sektörlerine özel bir dizi özel kimyasal sunuyoruz.

Accelerating Progress

 IMCD Madeni Yağlar & Enerji bölümümüz, madeni yağlar, yakıtlar, petrol & gaz ve enerji sektörlerindeki uzmanlığımızı bir araya getiriyor. Taşımacılık ve makine araç gereçleri alanlarına ivme kazandırıyor, enerji tedarik zincirini destekliyoruz.

Taşımacılık ve makine sektörüne ivme kazandırıyor, enerji tedarik zincirini destekliyoruz

Otomotiv ve endüstriyel yağlar ve greslerde kullanıma yönelik baz yağlar, katkı bileşenleri ve çeşitli paketler sunuyoruz.

IMCD olarak, petrol, gaz ve yakıt sektörlerinde; petrolün çıkarılmasından ara işlemlere (depolama ve taşıma), rafinerilere, petrokimya tesislerine ve tüketici kullanımına yönelik yakıtların tedarik zincirinin tüm aşamalarına kadar, tüm süreçlerde kullanılabilecek özel kimyasallar tedarik ediyoruz.​

Önde gelen tedarikçilerle uzun süredir devam eden ortaklıklarımız, müşterilerimizin formülasyon ihtiyaçlarına cevap veren, kapsamlı ve sinerjik bir portföy sunmamızı sağlıyor.

IMCD Madeni Yağlar ve Enerji'de, enerji tüketimi, çevresel sürdürülebilirlik ve emisyon azaltımı konularındaki endüstri trendlerinin yanı sıra, mevzuat ve OEM gerekliliklerine yönelik değişiklikleri de analiz ediyoruz. İnovatif bir kimyasallar dünyasının; daha verimli ve düşük karbon ayak izine dayalı sürdürülebilir bir enerji ekonomisini nasıl destekleyebileceğini araştırmak adına tedarikçi ortaklarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Sürdürülebilirlik trendlerinin işinize nasıl katkı sağlayabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?

Turkiye'deki Lubricants & Energy uzmanlığımızı keşfedin
Alanında deneyimli ve tutkulu teknik uzmanlarımız, formülasyon veya işleme gereksinimlerinize çözüm bulmak için sizinle birlikte çalışıyor. Madeni Yağlar ve Enerji alanında, saf ve çözünür yağların, greslerin ve yakıtların en etkili formülasyonunlarının geliştirilmesine yardımcı oluyor, petrol ve gaz sektöründe hava ve gaz arıtma çözümlerinin yanı sıra, rafineriler ve petrokimya tesisleri için katalizörler ve katkı maddeleri sunuyoruz.
 
Ayrıca sondaj sıvıları, kuyu çimentosu ve kuyu stimülasyon sıvılarının formüle edilmesine destek sunabilir, ihtiyaçlarınıza özel ürün formülasyonları önerebilir ve teknik merkezlerimizde performans simülasyonu yaparak ürünleri test edebiliriz. İşinizi geliştirmek için her aşamada yanınızdayız.
 

“Lider konumdaki tedarikçilerimizin yüksek kaliteli ürün portföyü ve uzman tekbnik destek ağımız sayesinde, iş ortaklarımıza endüstri sektörünün ihtiyaçlarına özel etkili ve değerli çözümler sunuyoruz.”

Yiğit Genç
Business Unit Manager, Lubricants & Energy Türkiye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

… ile ilgileniyorum.