BusIness Group

Beauty & Personal Care

Güzellik ve Kişisel Bakım sektöründe, sınıfının en iyisi, fonksiyonel ve etkin bileşenlerin pazarlama, satış ve dağıtımını gerçekleştiren küresel bir lideriz. Geliştirdiğimiz her bir formülle yeni dokular ve formlar keşfediyor, piyasa taleplerine verimli, kârlı ve sürdürülebilir çözümlerle cevap verebilmek adına en iyi ürün performansını ve üst düzey tüketici faydasını araştırmaya devam ediyoruz.

Shaping Tomorrow´s Beauty

İş ortaklarımızla birlikte, sürdürülebilirlikte çığır açan çözümleri hayata geçirerek, gezegeni ve insanlığı merkeze koyan, tüm nesillerin bir arada refah içerisinde yaşadığı bir yarın hedefiyle çalışıyor, geleceğin güzellik dünyasına şekil veriyoruz.

gdpr-title

gdpr-text

disabled-label

enabled-label

Formüllerin Ötesinde...

Kapsamlı emolyentler, emülgatörler, kozmetik aktifler, UV filtreleri, tozlar, yüzey aktif maddeler, reoloji düzenleyiciler, efekt pigmentleri, antioksidanlar, koruyucular ve çok daha fazlasından oluşan birinci sınıf geniş ürün yelpazemiz ve ona eşlik eden eşsiz uygulama laboratuvarları ağımız; kozmetik üreticileri ve markaları için yarının güzellik dünyasına yön verecek formülasyonlar oluşturabilmeleri yolunda en güçlü durak olmamızı sağlıyor.

Fonksiyonel ve etkin bileşenlerimiz dünyanın önde gelen tedarikçilerinden temin ediliyor.

IMCD Beauty & Personal Care olarak, işimize tutkuyla bağlıyız. İşbirliği yaptığımız tüm ortaklarımıza sınıfının en iyisi bileşenlerden oluşan geniş portfoyümüzü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her aşamada üst düzey bir kullanıcı deneyimi yaşamalarını da hedefliyoruz.

Türkiye'deki Beauty & Personal Care uzmanlığımızla tanışın
Türkiye’de, Güzellik & Kişisel Bakım endüstrisinde, özel bileşenlerin ve yenilikçi çözümlerin pazarlama ve dağıtımında lider pozisyonda olmaktan gurur duyuyoruz. Sektör lideri tedarikçilerle kurduğumuz yakın iş ortaklıkları, müşterilerimizi tüm birincil pazar segmentlerinde desteklememize olanak tanıyor. 

Cilt bakımı, saç bakımı, güneş bakımı, renkli kozmetikler, ağız bakımı, banyo malzemeleri ve kokulardan oluşan geniş ve çeşitli ürün yelpazemize eklenen tutkulu ekibimizin derin bilgisi ve teknik uzmanlığı, ister sözleşmeli üretici ister küresel ya da bağımsız bir marka olsun, tüm müşterilerimizin işlerini büyütmeleri adına eksiksiz bir destek mekanizması oluşturuyor.
Uzmanlığımız, iş ortaklarımızın hem kârlılık hem de sürdürülebilir bir başarı elde etmesi için gereken en iyi teknik ve güncel regülasyon desteklerini sunabiliyor olmamızın yanı sıra, güzellik ve kişisel bakım sektörüne, son trendlere ve toplumun ihtiyaçlarına yönelik derin anlayışımız ve analiz gücümüzden de kaynaklanıyor.

Güzellik & Kişisel Bakım alanında işinize nasıl değer katabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?  Yepyeni fırsatlarla tanışmak için şimdi bizimle iletişime geçin.
 

“Teknik bilgi ve tecrübemizi, tedarik ettiğimiz üstün kaliteli hammaddelerle birleştirerek yarının güzelliğini şekillendirmenin gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman özel ekibimiz, Güzellik ve Kişisel Bakım alanındaki en acil iş zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyor.''

Murat Kaya
Pazar Müdürü, Beauty and Personal Care Türkiye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

… ile ilgileniyorum.