BusIness Group

Coatings & Construction

IMCD Boya & Yapı Kimyasalları bölümü olarak, boya, kaplama, inşaat, yapıştırıcı, baskı mürekkepleri, tekstil, deri ve kağıt formülasyonlarında performans, yenilik ve sürdürülebilirliği desteklemek için özel hammaddeler sunuyoruz.  

Think Coatings & Construction. Think IMCD.

Teknik uzmanlığımız ve kapsamlı katkı maddeleri, fonksiyonel dolgu maddeleri, pigmentler, reçineler ve özel solventlerden oluşan portföyümüz aracılığıyla, müşterilerimize yenilikçi fikirler ve özelleştirilmiş çözümler sunuyor, formülasyon evrimine yön veriyoruz.

gdpr-title

gdpr-text

disabled-label

enabled-label

Uygulama alanınız ne olursa olsun, işinize özel formül etkinliğine sahibiz.

Ürün, formülasyon ve satış uzmanlarından oluşan yetenekli ekibimiz, gelecekteki ihtiyaçları öngörmek hedefiyle çalışıyor, derinlemesine bilgi ve deneyimlerini müşterilerimiz için değerli fırsatlar yaratmak amacıyla kullanıyor. Güçlü küresel varlığımız, yerel pazar içgörülerimiz ve teknik donanımızla, geleceğe yönelik formülasyonlar geliştirmeniz adına her an yanınızdayız.

Biliyoruz ki, ürün performansı ve pazar ihtiyaçlarının karşılanması, müşterilerimizin en kritik öncelikleri arasında yer alıyor. Bu hedef doğrultusunda, katkı maddeleri, fonksiyonel dolgular, pigmentler, reçineler ve özel solventlerden oluşan çeşitli ve yenilikçi bir portföy sunmak amacıyla, dünyanın önde gelen markalarıyla uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz.

IMCD Boya ve Yapı Kimyasalları bölümü olarak, size en iyi çözümü sunmak adına doğru hammaddelere, bilgi birikimine ve çok işlevli laboratuvarlara sahibiz.

IMCD Boya ve Yapı bölümü olarak, sektör, tüketicileri ve müşterilerimiz için gelecek odaklı sürdürülebilir çözümler sunmayı her zaman hedefliyoruz. Teknik destek, formülasyon uzmanlığı veya danışmanlık için şimdi bize ulaşmaya ne dersiniz?

Türkiye'deki Coatings & Construction uzmanlığımızı keşfedin
 Türkiye'deki satış uzmanlarımızla, endüstriyel kaplamalar, inşaat, dekoratif boyalar, yapıştırıcılar ve tekstil uygulamaları gibi alanlarda müşterilerimize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Mevcut formülasyonlarınızda iyileştirme ya da sıfırdan formülasyon geliştirme noktasında size destek olabilir, güçlü teknik donanımımız, kapsamlı formülasyon uzmanlığımız ve derin hammadde anlayışımızla işinizi geliştirmenize katkıda bulunabiliriz.


Dünyanın dört bir yanında, sınıfının en iyisi tedarikçilerden oluşan geniş bir özel kimyasallar portföyüne sahibiz. Bizimle hemen iletişime geçebilir ya da eğitim ve etkinliklerimizden birine katılarak işinizi nasıl geliştirebileceğimize yönelik bilgi alabilirsiniz.

IMCD hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İşinize özel en verimli çözümleri keşfetmek için laboratuvar olanaklarımızı ve en doğru ürünler için MyIMCD portalımızı keşfedin.
 

“Sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak amacıyla, herbiri alanında lider konumda bulunan boya ve yapı kimyasalları tedarikçilerinin ürünlerini küresel bilgi birikimimiz ve yerel teknik uzmanlığımızla bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. İstanbul laboratuvarımızda müşterilerimize, ihtiyaçlarına göre ürün geliştirme ya da mevcut formülasyonlarını iyileştirme noktasında destek sunuyoruz.”

Yiğit Genç
Bölüm Müdürü
Coatings and Construction Türkiye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

... ile ilgileniyorum.