Home Care and I&I

Faaliyet Alanları

Home Care ekibimiz, çeşitli pazar segmentlerinde temizlik, yüzey bakımı ve yüzey koruma için tüketici ürünleri üreten müşterilerimizi destekliyor.

Sektörlerarası Uzmanlık
Temizlik, yüzey bakımı ve yüzey koruma için tüketici uygulamalarına yönelik Ev Bakım ürünlerinden, profesyonel temizlik için Endüstriyel ve Kurumsal Bakım ürünlerine ve endüstriyel üretim süreçlerinde kullanılan temizlik kimyasallarına kadar, çok çeşitli bir ürün portföyü sunuyoruz.
​​

İster mevcut bir formülasyonu geliştirmek, ister yeni bir çözüm elde etmek için inovasyon yapmak isteyin, uzmanlarımızla size destek olmak için buradayız.


Faaliyet alanlarımızı keşfetmek için okumaya devam edebilir, tüm sorularınız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Faaliyet alanlarımızı keşfedin

IMCD olarak, yenilikçi çözümler sunduğumuz faaliyet alanlarıyla tanışın.

Home Care

Home Care ekibimiz, çeşitli pazar segmentlerinde temizlik, yüzey bakımı ve yüzey koruma için tüketici ürünleri üreten müşterilerimizi destekliyor:
Çamaşır

Sıvılar, tozlar, tabletler, jel deterjanlar, çamaşır yıkama yardımcıları ve yumuşatıcılar dahil olmak üzere, hem işlem öncesi hem de sonrası makinede veya elde yıkama amacıyla kullanılan ürünler.

Bulaşık

Sıvılar, tabletler, jeller ve bulaşık yıkama yardımcıları dahil olmak üzere ev tipi elde veya otomatik bulaşık yıkama ürünleri.

Yüzey

Sert yüzey temizleyicileri, yüzey koruma ve diğer özel temizlik ürünleri için sıvılar, mendiller, tozlar ve aerosoller gibi, sabit yüzeyleri veya kaplamaları temizlemek, korumak ve yenilemek için kullanılan ürünler.

Hava

Sprey, jel, tablet veya mum gibi havayı tazelemek, koku gidermek, koku vermek veya ambiyans yaratmak için kullanılan özel ürünler.

Taşıt

Araçların iç ve dış temizliği, yenilenmesi ve cilalanması amacıyla kullanılan ürünler.

Industrial & Institutional Care

I&I olarak, endüstriyel üretim süreçlerinde temizlik kimyasalları kullananların yanı sıra profesyonel temizlik ürünleri üreten müşterilerle de iş ortaklığı yapıyoruz. 
Çamaşır

Ticari tesislerde ve tesis içi çamaşırhanelerde kullanılan yıkama, bakım ve temizlik ürünleri

Bulaşık

Restoran ve kurumlarda kullanılmak üzere otomatik bulaşık yıkama ve ön yıkama uygulamaları

Yüzey

Endüstriyel ve kurumsal tesislerde kullanılan profesyonel temizlik ve dezenfektan ürünleri

Hava

Profesyonel hava temizleme ürünleri

Taşıt

Ticari araçlar için temizlik ve yüzey koruma ürünleri.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

... ile ilgileniyorum.