BusIness Group

Industrial Solutions

Endüstriyel Çözümler bölümü olarak, süreçleri iyileştirmek ve müşterilerimizi bir sonraki seviyeye taşımak için özel kimyasal çözümler sunuyoruz.

Focused expertise, focused solutions

Industrial Solutions Departmanı; kimyasal ara ürünler, çevre teknolojileri, malzeme teknolojileri ve işletme teknolojileri olmak üzere dört temel alanda teknik ve ticari uzmanlığı kapsıyor.

Ekibimiz, endüstriyel süreçlerde karşılaşılabilecek tüm zorluklara ilişkin derin bilgi birikimiyle öne çıkıyor

Uzmanlarımız, mümkün olanın ötesine geçen fırsatlar yaratmak hedefiyle güçlü deneyimleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Özel kimyasalların ve bileşenlerin satışı, pazarlaması ve dağıtımında dünya lideri olan ekibimiz, mükemmellik tutkusuna ve endüstriyel çözümlerin tüm yönlerindeki benzersiz zorluklara ilişkin kapsamlı bilgiye sahiptir. 

Kendini işine adamış endüstriyel uzmanlarımız, endüstri ve pazar bilgisini işbirliği tutkusuyla birleştirerek her zorluğa kalite, sürdürülebilirlik ve kolaylaştırılmış iş süreçleri odağında çözümlerle yaklaşıyor.

IMCD Endüstriyel Çözümler bölümü olarak, tüm müşterilerimize başarıya giden yolda ilham veren ve işlerini bir adım ileri taşımalarını sağlayan özel çözümler sunuyoruz.

IMCD Endüstriyel Çözümler'de yaklaşımımızın farklı olmasının iki ana nedeni var: Kapsamlı sektör bilgimiz ve teknik uzmanlığımız ve tedarikçi ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağlar, sektöre bakışımızı özel ve güçlü kılıyor.

Türkiye'deki Industiral Solutions uzmanlığımızı deneyimleyin
Müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak için kilit ortaklarla işbirliği yaparak her büyüklükteki işletmeye destek veriyoruz. 

IMCD Industrial Solutions ekibimiz, işbirliğine olan tutkusunu endüstri ve pazar bilgisiyle birleştiren, kendini işine adamış uzmanlardan oluşuyor. 

Müşterilerimizin geleceğe yönelik başarı hikayelerine ilham vermek ve hedeflerini ileriye taşımak için çalışıyoruz. 

Kapsamlı sektör bilgimiz ve teknik uzmanlığımız ve tedarikçi ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağlar, sektöre bakışımızı özel ve güçlü kılıyor.

“Kapsamlı ve geniş ürün portföyümüzü teknik uzmanlığımız ile biraraya getirerek, iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.”

Yiğit Genç
Bölüm Müdürü, Industrial Solutions Türkiye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

… ile ilgileniyorum.