IndustrIal SolutIons

Faaliyet Alanları

Endüstriyel trendler ve uygulamalar konusunda güçlü bir donanıma sahip IMCD Industrial Solutions, kimyasal ara ürünler, çevre teknolojileri, malzeme teknolojileri ve işletme teknolojileri olmak üzere dört temel alanda hizmet veriyor.

Faaliyet alanlarımızı keşfedin

Yenilikçi çözümler sunduğumuz faaliyet alanlarıyla tanışın:

Kimyasal Ara Ürünler

Reçine Polimer Üreticileri

Kaplamalar, yapıştırıcılar ve yapısal parçalar için reçine ve polimer üreten müşterilerimize, büyük oranlarda monomer, katkı maddesi, katalizör ve solvent tedarik ediyoruz

Performans Kimyasal Üreticileri

Küçük ve orta ölçekli kimyasal üreticilerini, spesifik ihtiyaçlarını karşılamak adına - büyük miktarlar da dahil olmak üzere - üst düzey çözümlerle destekliyor, spesifik bir ürün ya da tüm teknik hizmetleri kapsayan güçlü bir tedarikçi isteği gibi noktalarda müşterilerimize özel bir destek mekanizması sunuyoruz.

Fason Üreticiler ve Formülatörler

Sürekli değişen ihtiyaçlarla karşı karşıya olan müşterilerimize yönelik proje bazlı yenilikçi çözümler formüle ediyor, uzmanlığımız ve esnekliğimizle öne çıkıyoruz.

Laboratuvar ve Araştırma Enstitüleri 

Güvenilir yapımız ve teknik bilgi birikimimizle, küçük ya da büyük ölçekli çalışmalara uygun, araştırma amaçlı bir dizi kimyasal sunuyoruz.

Malzeme Teknolojileri

Batarya

Batarya üretimi için gerekli yüksek kalite katkı maddeleri, kimyasallar ve silikonlar tedarik ediyoruz.

Elektronik

Savunma, havacılık ve denizcilik endüstrilerindeki müşterilerimize, inşaat için maskeleme malzemeleri ve yapısal yapıştırıcıların yanı sıra, karmaşık elektronik kartlar için temizleme kimyasalları sunuyoruz.

Yüksek Sıcaklık

Refrakter işinde, müşterilerimizin ısıya dayanıklı bir form oluşturmak için ihtiyaç duyduğu mineralleri ve bileşenleri sağlıyoruz.

Yüksek Sıcaklık Ürünleri

Dayanıklılığı artırmak için katkı maddelerinin yanı sıra endüstriyel uygulamalarla teknik seramikler geliştirmek için formlar sağlıyoruz.

Dökümhane

Dökümcülük alanında uygun maliyetli ve sürdürülebilir ihtiyaçları karşılamak adına reçine ve mineraller sunuyoruz. Uzmanlarımız, pahalı ve nadir bulunan hammaddeleri, çevreye daha az zararlı ve daha iyi performans gösteren alternatiflerle değiştiren bir yaklaşımla yenilikçi çözümlere katkıda bulunuyor.

Seramikler

Endüstriyel uygulamalarla teknik seramikler geliştirmek için formlar, dayanıklılığı artırmak için ise katkı maddeleri sağlıyoruz.

Çevre Teknolojileri

Su Arıtımı

Endüstriyel su arıtma çözümlerimiz, müşterilerimizin su kaynaklarını çevresel etkiyi minimize edecek ve geleceğe yönelik güvenli bir kullanım avantajına sahip olacak şekilde kullanmasına ve korumasına destek oluyor.

Geri dönüşüm & Atık Arıtımı

Müşterilerimizi, gelecek uygulamalarda en etkili şekilde kullanılabilmesi adına, malzemenin uygun şekilde ön işlemden geçirilmesi süreci de dahil olmak üzere, verimli geri dönüşüm süreçleriyle destekliyoruz.

İşleme Teknolojileri

Yüzey Modifikasyonu

Verimli süreçleri destekleyen sağlam bir yüzeyi korumak adına arıtma çözümleri sunuyoruz.

İşleme Yardımcıları

Daha sorunsuz bir ürün akışı sağlamak amacıyla, endüstriyel çözümlerimiz, plastik ve kauçuk gibi malzemelerin üretimi için gerekli işleme yardımcılarını kapsıyor.

Filtreleme / Arıtma Ayırma

Üretim sırasında filtreleme gerektiren ürünler için saflaştırma malzemesi desteği veriyoruz.

Makine

Çözümlerimiz, kullanım sürecini ve çıktıyı en üst düzeye çıkarmak amacıyla makinelerin çeşitli metal işleme türlerinde verimli bir şekilde çalışmasını kapsıyor.

Madencilik

Kimyasal ürünlerimiz, müşterilerimizin madencilik sürecinde karşılaşabilecekleri zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

... ile ilgileniyorum.