BusIness Group

Pharmaceuticals

IMCD İlaç bölümü olarak, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi, hem gezegenimiz hem de biz insanlar için daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmaları noktasında destekliyoruz.

Advancing Ideas for a Healthy Future

Dünya genelinde altı özel farmasötik teknik merkezi ile 250'den fazla satış ve pazarlama uzmanından oluşan bir ağ sayesinde ürün geliştirme döngüsünün her aşamasında müşterilerimizi ve ortaklarımızı destekleme kapasitesine sahibiz. Aktif içerik sentezinden, en yüksek kalitede fonksiyonel yardımcı maddeler içeren formül gelişimine kadar, en iyi nihai dozun sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

gdpr-title

gdpr-text

disabled-label

enabled-label

Birlikte, sağlıklı bir dünya için yenilikler sunuyoruz.

Deneyimli teknik uzmanlarımız, son trendler hakkında değerli içgörüler sunmanın yanı sıra, uzman formülasyon tavsiyeleri ve teknik gereksinimlerinizine yönelik farklı destek mekanizmaları da sunuyor. Regülasyon ve kalite desteğine ek olarak, yardımcı madde performansı ve işlevselliğindeki eşsiz teknik uzmanlığımız, sürecin her adımında katma değer sağlamamıza yardımcı oluyor.

İlaç, gıda takviyesi, tarım ilaçları ve biyofarma pazarları için en yüksek kalitede aktif bileşenler ve fonksiyonel yardımcı maddeler içeren geniş ve kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarını destekleme noktasında tutkulu bir ekibiz! Daha verimli iş süreçleri ve daha iyi bir gelecek için bugün bize ulaşın!

Türkiye'deki Pharmaceuticals uzmanlığımızı keşfedin
IMCD, Türkiye’de, Nutrasötik, İlaç, Tarım Kimyasalları ve Biyoteknoloji alanlarında işinizi büyütmenize yardımcı olacak hizmet alanları ve tutkulu ekibi ile, en doğru ve güvenilir iş ortağınız olmaya devam ediyor.

Doğru tedarikçilerle kurulan işbirlikleri neticesinde ihtiyaçlarınıza yönelik en yüksek kalite malzemeleri sunuyor, ürün portföyümüzün; eksipiyanlar, Aktif Farmasötik Bileşenler (API'ler), Aktif Nutrasötik İçerikler (ANI'ler) ve tarım kimyasalları gibi hızla büyüyen ilaç pazarına yönelik en doğru ürünleri kapsamasına özen gösteriyoruz.
Güçlü teknik uzmanlığımızın yanı sıra kalite ve regülasyon alanındaki kapsamlı desteğimiz, işinizi geliştirmenize yönelik en doğru çözümlere ulaşmanızı sağlıyor. Ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Türkiye'deki uzmanlarımızla iletişime geçmeye ne dersiniz?

“En büyük hedefimiz ilaç formülasyon geliştirmelerinizde ilk çözüm ortağınız olmak ve teknik uzmanlığımızla başarınızı ve büyümenizi desteklemek.”

Irmak Akyıl Dilsiz
Bölüm Müdürü
Pharmaceuticals Türkiye  

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

… ile ilgileniyorum.