PharmaceutIcals

Faaliyet Alanları

IMCD İlaç bölümü, önde gelen farmasötik hammadde tedarikçileri ile kurduğu stratejik ortaklıkları sayesinde, pek çok pazarda  benzersiz ve yenilikçi ürün çözümleri sunan güvenilir bir kaynak olarak tanınır.

Sektörlerarası Uzmanlık
Aktif farmasötik bileşenler, zirai kimyasallar, yardımcı hammadde & formülasyon ve nutrasötiklerden biyofarmasötiklere kadar ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunmak için uzmanlarımız sizlere bağlantılı olarak çalışır.
Mevcut formülasyonlarınızı iyileştirmek ya da yepyeni bir formülasyon üretmenize destek olmak için uzmanlarımız hep yanınızda. Hizmetlerimizi keşfetmek için okumaya devam edin ve ihtiyacınız olduğunuzda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Faaliyet alanlarımızı keşfedin

IMCD olarak yenilikçi çözümler sunduğumuz faaliyet alanlarıyla tanışın:

Aktif Farmasötik Bileşenler

Ürün temininden bitmiş ürün dozaj formülasyonuna kadar jenerik API'ler ile müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet ve tam regülasyon desteği sağlıyoruz.

Zirai İlaç Kimyasalları

Çevreye duyarlı ürünlerle daha sağlıklı bir dünya için sektöre yenilik katıyoruz. Müşterilerimizin; doğal yöntemlerle elde edilen, temiz etiketli ve biyolojik olarak ayrışabilen çözümlere yönelik artan taleplerin söz konusu olduğu yeni düzene ayak uydurmasını kolaylaştırıyor, ihtiyaç duydukları her alanda onları destekliyoruz.

Biyofarmasötikler

Biyofarmasötik pazarı hakkında sahip olduğumuz derinlemesine bilgi, canlı organizmalarla çalışırken ve yüksek saflıkta ilaçlar geliştirirken müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını anlamamızı sağlıyor. Bu süreçlerde yaşanan tüm operasyonel ve teknolojik zorluklarda, ihtiyaç duydukları her tür destekle müşterilerimizin yanındayız.

Yardımcı Hammaddeler & Formülasyon

Endüstri uzmanlarımız, sahip olduğumuz eşsiz ürün portföyü ile müşterilerimize teknik destek ve yenilikçi çözümler sunuyor. Formülasyonda inovasyona olan bağlılığımız, her zaman işimizin merkezinde yer alıyor.

Nutrasötikler

Doğal ekstraktlar konusundaki bilimsel yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimize klinik olarak üzerinde çalışılmış ve izlenebilir hammaddelerle destek sağlıyor, verimlilik ve güvenlikten ödün vermiyoruz. IMCD İlaç olarak, değişen regülasyonları ve sektör taleplerini karşılayabilmeleri adına müşterilerimize yenilikçi konseptler sunuyor, değişim ve gelişimi merkezde tutuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

... ile ilgileniyorum.