IMCD KARİYER

Uzmanlığınızı ortaya koyun

IMCD Türkiye ile kariyer yolculuğunuz

Fırsatlar dünyası yaratıyoruz

Kültürümüz

 IMCD Türkiye olarak, şirket kültürümüzün ve değerlerimizin, güçlü bir takım olmamızda ve iş yapış süreçlerimizin akıcılığı ve verimliliğinde kritik bir rolü olduğunu biliyoruz.

Benzer şekilde, net ve istikrarlı iş stratejimiz, kültür ve değerlerimize ek olarak çalışanlarımızın, güçlü bir ekip olmanın bilinciyle nereye gitmek ve neler başarmak istediğimizi içselleştirmesini kolaylaştırıyor.

IMCD Türkiye olarak, çalışanlarımızın hareket özgürlüğünü merkeze koyuyor, girişimci, yenilikçi ve sürekli gelişime açık yapımızla, ideal çalışan dünyasının el kitaplarında yazılı kurallarla kurulabileceğine inanmıyoruz. İşte tam da bu nedenle, karar alma süreçlerini ve davranışları pozitif şekilde etkileyen, kişilere alan açan güçlü şirket kültürümüz ve sınırları, dilleri ve kültürleri aşan değerlerimizle kuralların ötesinde bir yapı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımızın tüm süreçlerde doğallıkla benimsediği güçlü değerlerimizin IMCD kültürünü net bir şekilde tanımlaması bizim için gurur verici.

Satış ve pazarlama ile uygulama teknolojisinden finans ve yönetime kadar çeşitlilik gösteren iş alanlarımızla, geniş bir yelpazede profesyonel kariyer fırsatları sunuyoruz.

Bir işveren markası olan IMCD

IMCD Türkiye olarak, çalışanlarımızı her zaman girişimci ve yenilikçi olmaya teşvik ediyor, çeşitli kariyer gelişimi fırsatları, takım oluşturma etkinlikleri ve modern ofis olanaklarıyla çalışan memnuniyetini merkeze koyuyoruz.

Kariyer yolculuğunuz
IMCD ile yeteneklerinize alan açan, iş hedeflerinizi merkeze koyan bir anlayışla kariyer yolunuzu keyifle inşa edebilirsiniz. Bu yolda sizi desteklemek ve istediğiniz yönde ilerlemeniz için gerekli araçları ve koşulları sağlamak için her zaman yanınızdayız. Biraz ilham almaya ne dersiniz? İşte bazı çalışanlarımızın IMCD’deki güçlü kariyer yolculukları.
Açık pozisyonlar
Hızla büyüyen global bir şirkette yepyeni bir maceraya hazır mısınız? Birbirinden yetenekli ve donanımlı çalışanlardan oluşan ekibimize katılın!
IMCD’nin geniş fırsatlar dünyasında, tutkulu ve pozitif takım arkadaşlarımızı arıyoruz!
İnsan odaklıyız
Öncü özel kimyasallar dağıtım ortağı olarak, toplum adına sağlığı ve refahı korumak, ekonomik refahı artırmak ve daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek gibi kritik rollerimiz olduğunun bilincindeyiz. Geniş bir profesyonel hizmetler ağı sunan şirketimiz, düz bir organizasyon yapısı içerisinde bir araya gelen, alanında uzman, nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün güçlenmeye ve fark yaratmaya devam ediyor. 

IMCD dünyasına girmek; girişimci, tutkulu ve benzer iş hedeflerine sahip olduğunuz profesyonellerden oluşan bu geniş takımın bir parçası olmak demek. Üstelik bu takım size alan ve özgürlük tanıyor, biricik gelişim yolculuğunuzu ve fikirlerinizi merkeze koyuyor. O halde uzmanlığınızla değer katacağınız yepyeni bir maceraya hazır mısınız? Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!