HAKKIMIZDA

Teknik Uzmanlık

Küresel pazarlarda hizmet vermenin teknik bilgi birikimi ve güçlü bir destek sistemi gerektirdiğini biliyoruz. Tam da bu nedenle, müşteri ve tedarikçilerimizin taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılamak için teknik uzmanlık, satış ve pazarlama alanlarına yatırım yapıyor, gelişim yolculuğumuzda hız kesmeden ilerliyoruz.
IMCD Türkiye olarak, İstanbul'da bulunan modern laboratuvarlarımızla iş ortaklarımızın süreçlerini kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Boya & Yapı, Gıda & Beslenme, ve Güzellik & Kişisel Bakım laboratuvarlarımız aracılığıyla elde edilen teknik ve uygulama spesifik bilgi birikimi, iş ortaklarımızın formülasyon geliştirmelerine ve üretim süreçlerini iyileştirmelerine yardımcı oluyor. 
Teknik merkezlerimiz hem çalışanlarımızın hem de iş ortaklarımızın uzmanlık bilgisi edinebildiği ve formülasyon konularında destek alabildiği bir eğitim merkezi görevi de görüyor. Uzmanlarımız, spesifik sorularınıza en etkili çözümü geliştirebilmeniz adına güçlü bir eğitim ve destek mekanizması sunuyor.

Laboratuvarlarımız

Coatings & Construction

İstanbul'daki laboratuvarımızla, formülasyon geliştirmenin yanı sıra, müşterilerimizin teknik problemlerine çözümler sunuyor ve spesifik eğitimler düzenliyoruzç
Food & Nutrition
IMCD İstanbul Gıda Laboratuvarı, çeşitli alanlarda uzmanlaşmış küresel bir gıda laboratuvarları ağının önemli bir parçası.
Beauty & Personal Care
İstanbul'daki Güzellik ve Kişisel Bakım laboratuvarlarımızda müşterilerimize formülasyonları hakkında teknik destek veriyor, onlara taleplerine ve güncel trendlerine uygun prototipler hazırlıyoruz. Bu sayede, çözümlerimizin etkinliğini tecrübe etmelerini ve değerlendirmelerini sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

... ile ilgileniyorum.